120963
14. 2. 2012. u 17:08

Odbor za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu izvršio je odabir kandidata za akademsku razmjenu (nastavnici) u 2012. godini prema sljedećim sveučilištima: Sveučilište u Beču (Austrija), Sveučilište u Solunu (Grčka), Sveučilište u Padovi (Italija), Sveučilište u Pečuhu (Mađarska), Sveučilište u Mainzu (Njemačka), Jagiellonsko sveučilište u Krakovu (Poljska) i Comenius sveučilište u Bratislavi (Slovačka).

Rezultati natječaja za razmjenu sa Sveučilištem u Beču nalaze se ovdje.
Rezultati natječaja za razmjenu sa Sveučilištem u Solunu nalaze se ovdje.
Rezultati natječaja za razmjenu sa Sveučilištem u Padovi nalaze se ovdje.
Rezultati natječaja za razmjenu sa Sveučilištem u Pečuhu nalaze se ovdje.
Rezultati natječaja za razmjenu s Jagiellonskim sveučilištem (Krakov) nalaze se ovdje.
Rezultati natječaja za razmjenu s Comenius sveučilištem u Bratislavi nalaze se ovdje.

Za akademsku razmjenu sa Sveučilištem Johannes Gutenberg u Mainzu nije bilo prijava.

Sveučilište u Zagrebu šalje navedenim sveučilištima liste odabranih kandidata za razmjenu.

Kada partnerska sveučilišta potvrde najavljene posjete, Ured za međunarodnu suradnju će sastavnicama izabranih kandidata dostaviti obavijest o prihvaćanju od strane stranog sveučilišta.

Nakon obavijesti da je partnersko sveučilište prihvatilo nominirane kandidate, izabrani kandidati se moraju javiti Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu (na staff@unizg.hr) i potvrditi svoju mobilnost u roku 2 tjedna od obavijesti.

Izabrani kandidati koji nisu pri natječaju najavili datume svoje mobilnosti, datume odobrene mobilnosti dostavljaju na e-mail adresu staff@unizg.hr čim datumi mobilnosti budu dogovoreni s akademskim partnerom na stranom sveučilištu.

Prije samog početka i nakon završene mobilnosti izabrani kandidati su dužni izvršiti administrativnu obvezu prema svojoj matičnoj sastavnici (putni nalog i sl.). Za informacije o tome kandidati se obraćaju Uredu za međunarodnu suradnju na svojoj sastavnici tj. svome kontaktu za međunarodnu suradnju.

Ostvarenu mobilnost izabrani kandidati upisuju u Evidenciju međunarodne suradnje, http://medjunarodna.unizg.hr/.

Eventualni odustanci od odobrene mobilnosti ili veće promjene u datumima pravodobno se javljaju matičnoj sastavnici i na staff@unizg.hr.

Eventualni pomaci na listama čekanja bit će objavljeni ovdje, a kandidati na listama čekanja biti će obaviješteni preko svojih sastavnica.

Za dodatne informacije obratiti se Renati Hranjec, Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, tel. 4698 102, staff@unizg.hr.